Informacje

Żłobek BAJKA w Konarzewie zaprasza

06.09.2022 r.

    Dnia 14 września o godz. 9:00 odbędą się animacje dla dzieci pt. "Jesienne grzybobranie".

08.09.2022 r.

    Szanowni Państwo, po wakacjach wracają zajęcia dodatkowe.

W roku 2022/23 będą:

  • język angielski na wesoło – czwartki 9:00
  • rytmika – piątki 9:00
  • dogoterapia
  • animacje dla dzieci
  • teatrzyki
  • koncerty

22.07.2022 r.

    Szanowni Państwo,

System Empatia pozwala na złożenie informacji za miesiąc poprzedni – nie za bieżący. Jeżeli Rodzic złoży wniosek o dofinansowanie, tzw. 400+, zaraz po rozpoczęciu uczęszczania dziecka do żłobka, to ZUS "zobaczy" jego dziecko w systemie dopiero po miesiącu. Zatem nie należy spodziewać się wcześniejszego rozpatrzenia wniosku. Wypłata przyznanego dofinansowania następuje jeszcze później, bo ok. 20-go dnia miesiąca za miesiąc poprzedni, niemniej obejmuje ona miesiąc złożenia wniosku.

Dla uproszczenia rozliczeń, Rodzice płacą za żłobek jak w umowie, a po ok. 7 tygodniach otrzymują przelew dofinansowania. Przelew otrzymuje ten Rodzic, który złożył wniosek.

27.06.2022 r.

Żłobki borykają się, w różnym stopniu, z przypadkami przyprowadzania przez rodziców do żłobka dzieci chorych. W naszym żłobku niestety też się to zdarza. Są rodzice, którzy dzwonią, że nie przyprowadzą dziecka bo ma katarek, ale i tacy, którzy nie chcą odbierać dziecka z gorączką, albo wmawiają nam, że mamy popsuty termometr. Polecam Państwu artykuł, który ukazał się na portalu Onet.pl.