Informacje

Żłobek BAJKA w Konarzewie zaprasza

7.12.2021 r.

    Szanowni Państwo 

    10-go grudnia odbędą się Zabawy Mikołajkowe prowadzone przez animatorki zabaw dziecięcych. Prosimy, aby tego dnia – w miarę możliwości – ubrać dzieci w kolorach Mikołaja.

 

18.11.2021 r.

    Szanowni Państwo 

    Nie wszyscy Rodzice byli na zebraniu 15-go listopada, zatem tutaj zamieszczam jego podsumowanie.

    Dyskutowaliśmy m.in. o wprowadzeniu zajęć dodatkowych. Rozważaliśmy za i przeciw. Doszliśmy do wniosku, że zajęcia dodatkowe – np. zabawy z językiem angielskim czy zajęcia rytmiczno-umuzykalniające – będą stanowić urozmaicenie codziennego rytmu dla dzieci. Wprowadzę zajęcia dodatkowe od 1 stycznia 2022 r. – za dodatkową opłatą.

    Poinformowałam Państwa na zebraniu, że wzrost kosztów utrzymania placówki oraz wynagrodzeń nie pozostawił mi wyboru i będę zmuszona podnieść wysokość opłaty za żłobek.

    Obliczyłam, że wzrost kosztów inflacyjnych oraz zajęć dodatkowych pokryje dodatkowe 100 zł miesięcznie. Cieszę się, że Państwo to rozumieją. Mam nadzieję, że zapowiedziana podwyższona opłata utrzyma się przez dłuższy czas, tzn. że inflacja spadnie do akceptowalnego poziomu.

    Liczę się także z możliwością wzrostu ceny cateringu, ale na razie dostawca posiłków o tym nie wspomina.

    Podsumowując, opłata za opiekę (czesne) od 1 stycznia wyniesie 1000 (jeden tysiąc) zł. Za pośrednictwem poczty elektronicznej otrzymają Państwo aneksy, które proszę podpisać i przynieść do Żłobka.

   Rozmawialiśmy też nt. podwieczorków i uzgodniliśmy, że rodzice, którzy odbierają dzieci późno, chcą, mogą przynosić rano podwieczorek dla dziecka. Należy wszak pamiętać, że obiadek (2. danie) dzieci kończą ok. 14:30. Podwieczorek będzie więc podawany dzieciom ok. 16-tej, wszystkim w tym samym czasie. Nie wcześniej.