Informacje

Żłobek BAJKA w Konarzewie zaprasza

6.05.2022 r.

    Szanowni Państwo,

25-go maja będą w żłobku animacje pt. "Podróże dookoła świata".

 

5.04.2022 r.

    Szanowni Państwo,

Od 1-go kwietnia mogą Państwo wnioskować do ZUS o dofinansowanie opłaty za żłobek – tzw. 400+. Po otrzymaniu decyzji o przyznaniu dofinansowania oraz po wpłynięciu dotacji na konto żłobka będą Państwo otrzymywać zwrot nadpłaty za miesiące już opłacone oraz aneksy do umowy obniżające czesne o 400 zł. Jak wynika z ustawy, ZUS ma 2 miesiące na wydanie decyzji o przyznaniu środków począwszy od daty złożenia wniosku.

21.05.2022 r.

    20-go maja na konto Żłobka wpłynęły przelewy z tytułu tzw. 400+ za okres od stycznia do kwietnia. W poniedziałek 23-go maja osoby, które o dofinansowanie wnioskowały, otrzymają ze Żłobka przelewy. Jeżeli ktoś z Państwa składał wniosek do ZUS, a przelewu nie dostanie, proszę o kontakt.

    Ponieważ dofinansowanie jest przekazywane z miesięcznym opóźnieniem (zapłacili Państwo za żłobek już za maj, a zwroty będą za kwiecień), zatem – żeby maksymalnie uprościć procedury – zdecydowałam, że dofinansowanie będę w następnych miesiącach przekazywać Państwu tak, jak teraz, czyli jako zwrot części zapłaconego czesnego za miesiąc poprzedni.