Żłobek BAJKA w Konarzewie zaprasza

O nas

    Pragniemy, by Żłobek „BAJKA” był miejscem przyjaznym, w którym każde dziecko będzie szczęśliwe i radosne.

    Naszym celem jest zapewnienie Państwa dzieciom bezpieczeństwa oraz troskliwej i profesjonalnej opieki.

    Chcemy rozbudzać w dzieciach ich naturalną chęć poznawania świata, wiarę we własne możliwości, szacunek do drugiego człowieka oraz empatię.

    Zadbamy o stworzenie doskonałych warunków do zabawy, edukacji oraz harmonijnego i wszechstronnego rozwoju, zarówno w sferze emocjonalnej, społecznej, intelektualnej, jak i fizycznej.

    Dołożymy wszelkich starań, by każdy maluszek czuł się u nas jak w domu, a nasz Żłobek był miejscem, w którym panuje rodzinna, serdeczna atmosfera i zrozumienie.

    Zadbamy również o zdrowe żywienie dostosowane do potrzeb każdego malucha, a także o to, by dzieci dobrze czuły się we wnętrzach Żłobka, które są przyjazne i utrzymane w ciepłej, stonowanej kolorystyce.

    Nasz zespół to wykwalifikowani i zaangażowani opiekunowie z pasją i wielkim sercem – odpowiedzialni, energiczni, kreatywni i cierpliwi. Starają się nieustannie rozwijać swoje umiejętności, wykorzystywać sprawdzone i skuteczne metody oraz koncepcje, które będą gwarancją nauczania i wychowania na najwyższym poziomie.

    Na bieżąco będą oni monitorować rozwój każdego z naszych podopiecznych, wspierać Państwa dzieci oraz obdarzać je uwagą i czułością.

    Zależy nam, by każde dziecko opuszczając nasz Żłobek, było samodzielnym i gotowym do pójścia do przedszkola maluchem.