Personel

Żłobek BAJKA w Konarzewie zaprasza

ROMA

Kieruję pracą żłobka. Jestem pedagogiem z 30-letnim doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi. Studiowałam pedagogikę wczesnoszkolną, przedszkolną, oligofrenopedagogikę oraz zarządzanie oświatą. Mam do dzieci dużo cierpliwości, ciepła i uśmiechu. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji – lubię obserwować ich rozwój.


 

EDYTA

Jestem pogodną, wesołą osobą. Mam dwoje dorosłych już dzieci. Cechuje mnie spokój i cierpliwość. Lubię czytać dzieciom bajki. Bardzo lubię pracę z dziećmi – daje mi to bardzo dużą satysfakcję. Ważne jest dla mnie bezpieczeństwo maluchów.


 

AGNIESZKA

Mam 25 lat, jestem mamą rocznego synka. Uwielbiam pracę z maluchami i bardzo je lubię. Bardzo mnie cieszy obserwowanie ich rozwoju i wspomaganie ich w robieniu postępów rozwojowych. Kontakty z dziećmi bardzo mnie cieszą i mobilizują mnie do doskonalenia metod i sposobów pracy. 


 

ANGELIKA

Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci – Mają 6 i 12 lat. Uważam, że wszystkie dzieci są wspaniałe. Jestem miła, sympatyczna i uczynna. Uważam się za cierpliwą i wyrozumiałą. W pracy z maluchami jestem kreatywna i pomysłowa – zajęcia dla takich małych osób muszą być atrakcyjne i prorozwojowe. Najważniejsze jest bezpieczeństwo.


 

VIOLETTA

Jestem mamą czwórki dzieci. Opieka nad dziećmi to moje zajęcie od zawsze. Po wychowaniu własnych dzieci zajęłam się opieką nad wnuczętami i innymi dziećmi. Każde z nich wychowywałam od 6-7 miesiąca życia aż do pójścia do przedszkola. Kocham dzieci i lubię spędzać z nimi czas. Każde z dzieci traktuję jak swoje własne dając troskę, ciepło i uśmiech.