Personel

Żłobek BAJKA w Konarzewie zaprasza

ROMA

Kieruję pracą żłobka. Jestem pedagogiem z 30-letnim doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi. Studiowałam pedagogikę wczesnoszkolną, przedszkolną, oligofrenopedagogikę oraz zarządzanie oświatą. Mam do dzieci dużo cierpliwości, ciepła i uśmiechu. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji – lubię obserwować ich rozwój.


 

EDYTA

Jestem pogodną, wesołą osobą. Mam dwoje dorosłych już dzieci. Cechuje mnie spokój i cierpliwość. Lubię czytać dzieciom bajki. Bardzo lubię pracę z dziećmi – daje mi to bardzo dużą satysfakcję. Ważne jest dla mnie bezpieczeństwo maluchów.


 

AGNIESZKA

Mam 25 lat, jestem mamą rocznego synka. Uwielbiam pracę z maluchami i bardzo je lubię. Bardzo mnie cieszy obserwowanie ich rozwoju i wspomaganie ich w robieniu postępów rozwojowych. Kontakty z dziećmi bardzo mnie cieszą i mobilizują mnie do doskonalenia metod i sposobów pracy. 


 

PAULINA

Jestem pogodna i cierpliwa. Byłam wolontariuszką opieki paliatywno-hospitalnej – opiekowałam się chorymi dziećmi. W pracy z maluchami jestem pomysłowa i kreatywna – zajęcia dla maluszków muszą być atrakcyjne i prorozwojowe. Najważniejsze jednak dla mnie jest bezpieczeństwo dzieci. Interesuję się pszczelarstwem.


 

VIOLETTA

Jestem mamą czwórki dzieci. Opieka nad dziećmi to moje zajęcie od zawsze. Po wychowaniu własnych dzieci zajęłam się opieką nad wnuczętami i innymi dziećmi. Każde z nich wychowywałam od 6-7 miesiąca życia aż do pójścia do przedszkola. Kocham dzieci i lubię spędzać z nimi czas. Każde z dzieci traktuję jak swoje własne dając troskę, ciepło i uśmiech.