ROMA

Kieruję pracą żłobka. Jestem pedagogiem z 30-letnim doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi. Studiowałam pedagogikę wczesnoszkolną, przedszkolną, oligofrenopedagogikę oraz zarządzanie oświatą. Mam do dzieci dużo cierpliwości, ciepła i uśmiechu. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji – lubię obserwować ich rozwój.


 

EDYTA

Jestem pogodną, wesołą osobą. Mam dwoje dorosłych już dzieci. Cechuje mnie spokój i cierpliwość. Lubię czytać dzieciom bajki. Bardzo lubię pracę z dziećmi – daje mi to bardzo dużą satysfakcję. Ważne jest dla mnie bezpieczeństwo maluchów.


 

ANIA

Jestem mamą dwóch chłopców. Lubię pracę z maluchami, jestem opiekuńcza i miła. Mam uzdolnienia plastyczne i florystyczne. W pracy z maluchami stawiam na pomysłowość, ponieważ zajęcia dla maluszków powinny być rozwojowe. Ważne jest dla mnie bezpieczeństwo dzieci.


 

VIOLETTA

Jestem mamą czwórki dzieci. Opieka nad dziećmi to moje zajęcie od zawsze. Po wychowaniu własnych dzieci zajęłam się opieką nad wnuczętami i innymi dziećmi. Każde z nich wychowywałam od 6-7 miesiąca życia aż do pójścia do przedszkola. Kocham dzieci i lubię spędzać z nimi czas. Każde z dzieci traktuję jak swoje własne dając troskę, ciepło i uśmiech.


Żłobek BAJKA w Konarzewie zaprasza

Personel