Personel

Żłobek BAJKA w Konarzewie zaprasza

ROMA

Kieruję pracą żłobka. Jestem pedagogiem z 30-letnim doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi. Studiowałam pedagogikę wczesnoszkolną, przedszkolną, oligofrenopedagogikę oraz zarządzanie oświatą. Mam do dzieci dużo cierpliwości, ciepła i uśmiechu. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji – lubię obserwować ich rozwój.


 

ALINA

Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie. Pracę z dziećmi rozpoczęłam w przedszkolu. Jestem opiekuńcza i cierpliwa. Stawiam sobie stale nowe cele, dokształcam się, realizuję swoje pasje. Praca z dziećmi daje mi poczucie spełnienia.


 

DONATA

Mam 38 lat, jestem mamą Marianny i Kamila. Od 2018 roku jestem opiekunką żłobkową. Bardzo lubię pracę z dziećmi. Czas z nimi spędzony sprawia mi wiele radości. Uwielbiam je tulić i eksperymentować. Swoje zainteresowanie muzyczne i plastyczne lubię przeplatać w codziennych zajęciach z najmłodszymi. 


 

VIOLETTA

Jestem mamą czwórki dzieci. Opieka nad dziećmi to moje zajęcie od zawsze. Po wychowaniu własnych dzieci zajęłam się opieką nad wnuczętami i innymi dziećmi. Każde z nich wychowywałam od 6-7 miesiąca życia aż do pójścia do przedszkola. Kocham dzieci i lubię spędzać z nimi czas. Każde z dzieci traktuję jak swoje własne dając troskę, ciepło i uśmiech.